KONKURS - SZKOŁA WOLNA OD UŻYWEK

 

O konkursie

Organizatorem konkursu pt. “Szkoła wolna od używek” na Projekt edukacyjny mający na celu przeciwdziałanie uzależnieniom od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych jest Główny Inspektorat Sanitarny.

Konkurs skierowany jest do szkół ponadgimnazjalnych, które zrealizowały lub zrealizują przed przesłaniem pracy konkursowej program edukacyjny „ARS, czyli jak dbać o miłość?”.  Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu i opisaniu  projektu edukacyjnego zrealizowanego albo będącego w trakcie realizacji, przez zespoły projektowe składające się z co najmniej 1-3 nauczycieli oraz 5-10 osobowej grupy uczniów.

Prace konkursowe należy przesłać do właściwych terenowo dla poszczególnych placówek oświatowych powiatowych stacji sanitarno-epidemiologicznych w terminie do dnia 16 kwietnia 2018 r.

Praca konkursowa powinna zawierać Kartę projektu, Sprawozdanie z przebiegu realizacji projektu, Formularz zgłoszeniowy szkoły, Deklarację uczestnictwa szkoły oraz wypełnione Oświadczenia, zgodne z Regulaminem Konkursu.

Na laureatów Konkursu czekają atrakcyjne nagrody!

I MIEJSCE - nagroda główna - bony podarunkowe Decathlon o łącznej wartości 3000 zł dla zespołu

II MIEJSCE - bony podarunkowe Decathlon o łącznej wartości 2000 zł dla zespołu

III MIEJSCE - bony podarunkowe Decathlon o łącznej wartości 1000 zł dla zespołu

Ogłoszenie o otrzymaniu nagród przez szkoły ponadgimnazjalne nastąpi w terminie do dnia 4 czerwca 2018  roku. Wybrane, wyróżnione w konkursie projekty edukacyjne i sprawozdania z jego realizacji zostaną zaprezentowane na uroczystej Gali finałowej w Warszawie 15 czerwca 2018 roku.

Jeżeli Wasza szkoła nie zrealizowała jeszcze programu, a chcecie wziąć udział w konkursie, skontaktujcie się z pracownikami działu Oświaty i Promocji Zdrowia w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej właściwej terenowo dla Twojej szkoły.

Regulamin konkursu i wymagane załączniki: http://www.szkolawolnaoduzywek.pl/regulamin_konkursu-28

Kontakt

Punkt informacyjny:
tel. (+48 33) 843-09-28
fax (+48 33) 843-28-29
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

> więcej

2022  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Oświęcimiu