Platforma internetowa działająca w ramach projektu KIK/68

Serdecznie zachęcamy do korzystania z platformy internetowej http://www.zdrowiewciazy.pl działającej w oparciu o Szwajcarsko-Polski Program Współpracy (SPPW). Platforma wspomaga realizowany w ramach programu projekt KIK/68 pn. „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych”.

Na platformie udostępniane są bieżące informacje dotyczące projektu, raporty badań naukowych, interesujące materiały poruszające problematykę zapobiegania uzależnieniom. Użytkownikom strony zapewniono możliwość pobrania materiałów edukacyjnych oraz skorzystania z zamieszczonych na niej filmów edukacyjnych. Ponadto istnieje możliwość wzięcia udziału w kursach e-learningowym czyli kursach prowadzonych na odległość. Szkolenia skierowane są do wszystkich osób zainteresowanych tematyką uzależnień, w tym dla kadry medycznej, nauczycieli, pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

 

Kontakt

Punkt informacyjny:
tel. (+48 33) 843-09-28
fax (+48 33) 843-28-29
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

> więcej

2022  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Oświęcimiu