Zaproszenie na konferencję pt. „Dopal Dopalaczom – Jak budować szkolną profilaktykę używania nowych substancji psychoaktywnych”

W związku z rozpoczynającą się realizacją wojewódzkiej kampanii społecznej o charakterze edukacyjno-profilaktycznym "Dopal Dopalaczom. Wolni od narkotyków - kreatywni w życiu" zapraszamy nauczycieli i pedagogów gimnazjalnych do udziału w konferencji szkoleniowej, której celem jest przygotowanie do prowadzenia zajęć edukacyjnych z uczniami oraz spotkań z rodzicami. Konferencja odbędzie się 16 października 2015 roku w Regionalnym Ośrodku Kultury Doliny Karpia - Plac Matejki 1, Zator (program konferencji w załączeniu). Zapisy na konferencję prowadzi Kuratorium Oświaty w Krakowie: www.kuratorium.krakow.pl

Kampania "Dopal Dopalaczom. Wolni od narkotyków - kreatywni w życiu" skierowana jest do uczniów szkół gimnazjalnych, ich rodziców, opiekunów i nauczycieli. Celem kampanii jest uświadomienie adresatom zagrożenia dla zdrowia, jakie stanowi używanie środków zastępczych, uważanych za nieszkodliwe używki, oraz zminimalizowanie ryzykownych zachowań prowadzących do ich używania. Realizację kampanii przewidziano na lata 2015-2016 (rok szkolny 2015/2016).

Kontakt

Punkt informacyjny:
tel. (+48 33) 843-09-28
fax (+48 33) 843-28-29
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

> więcej

2022  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Oświęcimiu