Komunikat o zamknięciu Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Oświęcimiu dla bezpośredniej obsługi klienta od dnia 12.10.2020r.

Szanowni Państwo,

w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz. U. poz. 433)), ze względu na szczególny charakter pracy, w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne Państwa i Państwa rodzin, kierując się dobrem zarówno klientów jak i pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Oświęcimiu – zwanej dalej „PSSE w Oświęcimiu” – podjąłem decyzję o zaprzestaniu z dniem 12 października 2020 r. bezpośredniej obsługi klientów przez pracowników PSSE w Oświęcimiu.

Oznacza to realizację zadań w szczególnym trybie. Kontakt z PSSE w Oświęcimiu będzie odbywał się z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej.

Do Państwa dyspozycji pozostają adresy i numery ogólne do PSSE w Oświęcimiu:
1) adres: ul. Więźniów Oświęcimia 10, 32-600 Oświęcim
2) ePUAP: /psseoswiecim/skrytka
3) adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4) kontakt telefoniczny +48 22 25 00 115

 

Kontakt osobisty z pracownikami PSSE będzie możliwy:
w szczególnie uzasadnionych przypadkach wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu
telefonicznym 
 

 

Proszę Państwa o uszanowanie wprowadzonych zasad i ograniczenie do niezbędnego minimum osobistych wizyt w PSSE w Oświęcimiu. Dziękuję za wyrozumiałość.

O wszelkich zmianach będziecie Państwo informowani za pośrednictwem strony internetowej PSSE w Krakowie https://psseoswiecim.wsse.krakow.pl/index.php

 

Kontakt

Punkt informacyjny:
tel. (+48 33) 843-09-28
fax (+48 33) 843-28-29
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

> więcej

2022  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Oświęcimiu