KOMUNIKAT O ZASADACH OBSŁUGI INTERESANTÓW W PSSE W OŚWIĘCIMIU

 

 

KOMUNIKAT O ZASADACH OBSŁUGI INTERESANTÓW

W POWIATOWEJ STACJI SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNEJ W OŚWIĘCIMIU

 

Szanowni  Państwo,

z dniem 25 maja 2020r. Powiatowa Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Oświęcimiu – zwana dalej „PSSE w Oświęcimiu” – wznawia obsługę interesantów. Realizacja zadań odbywać się będzie w szczególnym trybie. Konieczny jest kontakt z PSSE w Oświęcimiu z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej lub korespondencji tradycyjnej w celu umówienia wizyty (dzień i godzina).

 

Do Państwa dyspozycji pozostają adresy i numery ogólne do PSSE w Oświęcimiu:

1)    adres: ul. Więźniów Oświęcimia 10 , 32-600 Oświęcim

2)    ePUAP: /psseoswiecim/skrytka

3)    adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4)    Nr  telefonów  w  godzinach pracy od  7,25 – 15,00

      -   Sekretariat                                   33/843-09-28

      -   Sekcja  Nadzoru  Epidemiologii   33/842-04-84

      -   Sekcja  Higieny  Pracy                 33/842-04-85

     5)  Telefon alarmowy w godzinach 15,00 – 7,25 604 197 624 służy do kontaktu w pilnych przypadkach, telefon nie jest infolinią

 

Od  dnia  25  maja  br. umożliwiono osobiste składanie pism w siedzibie stacji (po wcześniejszym umówieniu dnia i godziny). W wyznaczonym punkcie obsługi interesantów może znajdować się tylko jedna osoba (poza pracownikami PSSE w Oświęcimiu). Osoba składająca pismo powinna mieć zasłonięte usta i nos (np. za pomocą maseczki). Przy wejściu do obiektu powinna także zdezynfekować dłonie za pomocą środków udostępnionych w tym  celu przez PSSE w Oświęcimiu. Osoby, u których występują objawy mogące  sugerować zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, powinny kategorycznie powstrzymać się od osobistego kontaktu z pracownikami PSSE w Oświęcimiu.

Kontakt  osobisty  z  pracownikami  PSSE  w  Oświęcimiu (np.  referentami  spraw) oraz w celu składania pism w siedzibie Stacji będzie możliwy w uzasadnionych przypadkach,  wyłącznie  po  uprzednim  telefonicznym lub mailowym uzgodnieniu dnia i godziny wizyty - z  zachowaniem  środków  ostrożności  wskazanych  przez  pracownika  PSSE w Oświęcimiu.

 

 Wskazane powyżej środki ostrożności podyktowane są koniecznością zapewnienia ciągłości pracy PSSE w Oświęcimiu w ramach działań przeciwepidemicznych, a ewentualna kwarantanna dla części pracowników po styczności z osobą podejrzaną o zakażenie mogłaby skutkować ograniczeniami w zakresie wykonywania zadań w tym obszarze.

Z uwagi na fakt, że aktualnie pracownicy Stacji zaangażowani są przede wszystkim w działania przeciwepidemiczne terminy załatwienia spraw o innym charakterze mogą ulec wydłużeniu.

 

ODBIÓR DOKUMENTÓW Z PSSE W OŚWIĘCIMIU

W sytuacji, kiedy wcześniej zostało ustalone, że dokumenty zostaną odebrane osobiście, strony proszone są o kontakt telefoniczny lub e-mail w celu ustalenia czy dokumenty te powinny być aktualnie przesłane na wskazany adres e-mail czy za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 

Proszę Państwa o zrozumienie w tym szczególnym okresie  i  uszanowanie  opisanych powyżej  zasad. 

Dziękuję za wyrozumiałość. O wszelkich zmianach będziecie Państwo informowani za pośrednictwem strony internetowej PSSE w Oświęcimiu https://oswiecim.psse.malopolska.pl.

Pliki do pobrania
Download this file (komunikat aktualny.pdf)komunikat aktualny.pdf

Kontakt

Punkt informacyjny:
tel. (+48 33) 843-09-28
fax (+48 33) 843-28-29
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

> więcej

2022  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Oświęcimiu