KOMUNIKAT-Wydawanie opinii o wpływie niespełnienia wymagań dot. pomieszczeń lub urządzeń w podmiotach leczniczych na bezpieczeństwo pacjenta

INFORMACJA DOTYCZĄCA WYDAWANIA OPINII O WPŁYWIE NIESPEŁNIENIA WYMAGAŃ DOTYCZĄCYCH POMIESZCZEŃ LUB URZĄDZEŃ W PODMIOTACH LECZNICZYCH NA BEZPIECZEŃSTWO PACJENTA

 

PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W OŚWIĘCIMIU INFORMUJE, IŻ PODMIOT LECZNICZY, KTÓRY WYKONYWAŁ DZIAŁALNOŚĆ LECZNICZĄ W DNIU WEJŚCIA W ŻYCIE USTAWY O DZIAŁALNOŚCI LECZNICZEJ NIE SPEŁNIAJĄC WYMAGAŃ, O KTÓRYCH MOWA W ART. 22 UST.1 USTAWY I W TERMINIE DO 31 GRUDNIA 2017R. NIE ZREALIZOWAŁ LUB CZĘŚCIOWO NIE ZREALIZOWAŁ PROGRAMU DOSTOSOWAWCZEGO, MOŻE WYSTĄPIĆ DO WŁAŚCIWEGO ORGANU PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ O WYDANIE OPINII O WPŁYWIE NIESPEŁNIENIA WYMAGAŃ NA BEZPIECZEŃSTWO PACJENTÓW.

ORGAN WYDAJE OPINIĘ W FORMIE POSTANOWIENIA, NA KTÓRE STRONIE NIE PRZYSŁUGUJE ZAŻALENIE (ART. 207 UST.3 USTAWY O DZIAŁALNOŚCI LECZNICZEJ)

Kontakt

Punkt informacyjny:
tel. (+48 33) 843-09-28
fax (+48 33) 843-28-29
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

> więcej

2022  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Oświęcimiu