Ekomajówka - Plac Pokoju, Oświęcim 22.05.2015

Urząd Miasta Oświęcim zaprasza mieszkańców 22 maja, w godzinach popołudniowych  na Ekomajówkę. Spotkanie przebiegające pod znakiem ekologii organizowane jest w naszym mieście po raz drugi. Tak jak w ubiegłym roku zaplanowano wiele atrakcji gwarantujących dobrą zabawę dla całych rodzin: stoiska ekologiczne, konkursy, animacje i zabawy dla dzieci, bezpłatne urządzenia dmuchane, malowanie twarzy, degustacje, stoiska ze zdrową żywnością. Osoby, które w tym dniu przyniosą stary, zużyty sprzęt elektroniczny, elektryczny, świetlówki lub baterie otrzymają sadzonki wiosennych kwiatów w ramach projektu "Kwiaty za elektrograty" (regulamin akcji znajduje się w poniższym załączniku). Nie zabraknie również występów na scenie.

W tym roku Organizatorzy Ekomajówki zaprosili do współpracy również Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Oświęcimiu. Na stoisku przygotowanym przez Sekcję Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia zaprezentowane zostaną idee ogólnopolskiej kampanii społecznej "Nie pozwól odlecieć swojemu szczęściu" realizowanej w ramach projektu KIK/68 pod nazwą „Profilaktyczny program przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych”. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby troszczące się o zdrowie swoje i swoich bliskich. Ponadto polecamy wykonanie badania zawartości tlenku węgla w wydychanym powietrzu, które ma zastosowanie u osób palących tytoń, a może okazać się punktem zaczepienia do podjęcia prób walki z nałogiem.

Pliki do pobrania
Download this file (Kwiaty Za Elektrograty.pdf)Kwiaty za elektrograty

Kontakt

Punkt informacyjny:
tel. (+48 33) 843-09-28
fax (+48 33) 843-28-29
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

> więcej

2022  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Oświęcimiu